SORONA® Eko-verimli Performans Elyafı

SORONA® yıllık %37 oranında yenilenebilir bitki bazlı bileşenler içeren yüksek performanslı bir polimerdir. Performans giyimde pürüzsüz görünüm ve his, çabuk kuruma, dayanıklılık, gerilmenin geri kazanımı, renk canlılığın koruması gibi özelliklerin yanı sıra kolay bakım, kırışıklık direnci, nem emilimi ve yumuşaklık gibi performans özellikleri sunar. Tüm avantajlarına ek olarak, üretim sürecinde çevresel etki minimum düzeydedir.

SORONA® yumuşak, esnek ve leke tutmaz özelliklere sahiptir. Rahat bir streç triko ve dokuma malzemesidir. Spandeks içermez, tekrarlanan esneme ve yıkamalardan sonra bile olağanüstü esneme özelliği ve performans gösterir.
Hafif ve Ferah - SORONA®'nın giyim markaları tarafından tercih edilmesinin nedeni hafifliği ve verdiği ferahlıktır. Ayrıca, bazı giyim eşyalarında elyaf tipik olarak bir kumaştan ziyade yalıtkan bir malzeme (kuş tüyü gibi) olarak kullanılabilir.
Nem emici - Çabuk kurur ve ciltteki nemi emer. Bu nedenle, kullanımı esnasında maksimum rahatlık ve pratiklik sağlar.
Kırışıklık ve solmaya karşı dirençli - SORONA® sadece kırışmaya değil, aynı zamanda renk solmalarına da dayanıklıdır. Materyalin UV ışınlarını ve kloru itme özelliği sayesinde canlı ve kalıcı renkleri uzun süre korunur. Pürüzsüz moleküler yapısı ile giysilerin şekli ve formu bozulmaz.

SORONA®'nın Görünümü ve Hissi

Giysilerde kullanılan SORONA® elyafları yumuşaklık ve hacim sağlar, uzun ömürlüdür ve solmaya karşı dirençlidir. SORONA® sonsuz çeşitlilik potansiyeline sahip bir yapı taşı olan PDO ile ve biyolojik bir süreç kullanılarak üretilir. Polimerin %37’si her yıl yenilenebilir bitki bazlı bileşenler kullanılarak hazırlanır. Devrim niteliğindeki Bio-PDO bileşiği önceden kimyasal olan bir süreci eko-verimli biyolojik bir işleme dönüştürür. Nylon-6 ile karşılaştırıldığında %30 daha az enerji kullanılır ve %63 daha az sera gazı emisyonu açığa çıkar.

Yumşak ve Doğal Renkleriyle Özen SORONA® Koleksiyonu

Karşınızda SORONA® karışımlı Soron ve Arrow kumaşlarımız! Cappucino karamel, ekru ve yeşil renk alternatifleri ile Soron; ekru ve taba renkleri ile Arrow. %40 SORONA® içeren Soron ve Arrow dışında diğer yeniliklerimizi görmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Blog

Ağustos 2020

Eylül 2020

Ekim 2020

Kasım 2020

Aralık 2020

Ocak 2021

Mart 2021

Nisan 2021

Mayıs 2021

Haziran 2021

Temmuz 2021

Ağustos 2021

Eylül 2021

Ekim 2021

Kasım 2021

Aralık 2021

Şubat '22

Mart'22

Mayıs"22

Haziran'22

Temmuz'22

Ekim'22

Kasım'22

Aralık'22

Ocak'23

Mart23

Nisan23

www.bestreplica.me www.luxurystrap.com www.addwatch.org