Yenilikçi, çevreye duyarlı, insan sağlığını önemseyen öncü bir kumaş üretici olarak tekstil sektörüne yön veriyoruz. Özen Mensucat’ın ana felsefesini “İşimize olan sevgi ve saygımız” olarak tanımlıyoruz.

Ürünler

Her sezon modanın ihtiyaç duyduğu kaliteli kumaşları dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimize sunuyoruz. Dünya pazarına koleksiyon tasarımları ile bütünleşecek trend örgüler ve kumaşlar geliştiriyor, üretiyoruz.

Sürdürülebilirlik

Üretim politikalarımız arasında sürdürülebilir ürün ve üretimin önemi çok büyük olduğu için, yenilikçi yaklaşımlarımızı sorumlu üretim üzerine kurgulayarak geleceğe yatırım yapıyoruz. Çevre ile dost hammadde ve üretim süreçleri ile üretim yapıyor, geri gönüşüm ve kaynakların doğru kullanılması için işletmemizi geliştiriyoruz.

Be Pure Doğal Boyama

Özen olarak, sürdürülebilir üretim ve uygulamalar üretimdeki odak noktalarımızın en başında yer alıyor. Doğal boyama teknolojileri ile doğanın muhteşem renklerini doğaya zarar vermeden sürdürülebilir modanın kullanımına sunuyoruz.

"Sürdürülebilir üretimin devamlılığı inovasyon, ar-ge ve yüksek teknoloji yatırımları ile gerçekleşebilir."

Fuar ve Etkinlikler

DOĞAL BOYAMA ürünlerimize ait yeni renkleri son kataloğumuzdan keşfedin. Kataloğu temin etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yeniliklerimiz, katıldığımız fuar ve etkinlikler hakkında bilgi için takipte kalın. 

jpg

Doğal Boyanın Dokunuşlarıyla Gelen Giyim ve Uyku Sağlığı

İklim değişikliği ile ısınan hava, stres ve daha pek çok nedenle ortaya çıkan uyku bozuklukları sağlıklı yaşam koşullarının oluşmasını da olumsuz yönde etkiliyor. Oysa, uyku artık beslenme ve egzersizle birlikte kişisel bakımın üçüncü önemli unsuru olarak görülüyor.

Uyku bozukluklarında uyurken giydiklerimizin etkisinin büyük olduğunu düşünerek rahat bir uyku sağlayacak doğal boyama koleksiyonumuzu hazırladık. Yenilenmiş ve ışık haslığı güçlendirilmiş Be Pure Natural Dye Projemizi keşfe hazır mısınız?

www.bestreplica.me www.luxurystrap.com www.addwatch.org