Yenilikçi, çevreye duyarlı, insan sağlığını önemseyen öncü bir kumaş üretici olarak tekstil sektörüne yön veriyoruz. Özen Mensucat’ın ana felsefesini “İşimize olan sevgi ve saygımız” olarak tanımlıyoruz.

Ürünler

Her sezon modanın ihtiyaç duyduğu kaliteli kumaşları dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimize sunuyoruz. Dünya pazarına koleksiyon tasarımları ile bütünleşecek trend örgüler ve kumaşlar geliştiriyor, üretiyoruz.

Sürdürülebilirlik

Üretim politikalarımız arasında sürdürülebilir ürün ve üretimin önemi çok büyük olduğu için, yenilikçi yaklaşımlarımızı sorumlu üretim üzerine kurgulayarak geleceğe yatırım yapıyoruz. Çevre ile dost hammadde ve üretim süreçleri ile üretim yapıyor, geri gönüşüm ve kaynakların doğru kullanılması için işletmemizi geliştiriyoruz.

Be Pure Doğal Boyama

Özen olarak, sürdürülebilir üretim ve uygulamalar üretimdeki odak noktalarımızın en başında yer alıyor. Doğal boyama teknolojileri ile doğanın muhteşem renklerini doğaya zarar vermeden sürdürülebilir modanın kullanımına sunuyoruz.

"Sürdürülebilir üretimin devamlılığı inovasyon, ar-ge ve yüksek teknoloji yatırımları ile gerçekleşebilir."

Fuar ve Etkinlikler

Doğal boyama ürünlerimizi hazırladığımız son katalogdan keşfedin. Kataloğu temin etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Özen Mensucat'ın yeniliklerini dünya çapında gerçekleşen fuar ve etkinliklerden takip edebilirsiniz.

jpg

AZ EŞYA, AZ ETKİ, BAKIMI KOLAY GİYSİLER

Özen Mensucat'ta, sürdürülebilir modaya odaklanan bir üretici olarak, inovasyonlarımız sadece çevre dostu üretim süreçleri ile sınırlı değil. Tasarımcılarımız, ürünlerimizin üretim sürecinden kullanım sonrası atık haline kadar tüm süreçleri düşünüyor, ürünlerin kullanım kolaylığına da önem vererek ürün geliştiriyorlar.

Çünkü bir ürünün yaşam döngüsü, sadece üretimden tüketiciye ulaşmasını değil, kullanım ve atık aşamalarını da içeriyor.

Bu nedenle sürdürülebilir moda için sadece çevre dostu üretim değil, aynı zamanda kumaşlarımızın kullanım sürecindeki etkilerine...

www.bestreplica.me www.luxurystrap.com www.addwatch.org