Yenilikçi, çevreye duyarlı, insan sağlığını önemseyen öncü bir kumaş üretici olarak tekstil sektörüne yön veriyoruz. Özen Mensucat’ın ana felsefesini “İşimize olan sevgi ve saygımız” olarak tanımlıyoruz.

Ürünler

Her sezon modanın ihtiyaç duyduğu kaliteli kumaşları dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimize sunuyoruz. Dünya pazarına koleksiyon tasarımları ile bütünleşecek trend örgüler ve kumaşlar geliştiriyor, üretiyoruz.

Sürdürülebilirlik

Üretim politikalarımız arasında sürdürülebilir ürün ve üretimin önemi çok büyük olduğu için, yenilikçi yaklaşımlarımızı sorumlu üretim üzerine kurgulayarak geleceğe yatırım yapıyoruz. Çevre ile dost hammadde ve üretim süreçleri ile üretim yapıyor, geri gönüşüm ve kaynakların doğru kullanılması için işletmemizi geliştiriyoruz.

"Sürdürülebilir üretimin devamlılığı inovasyon, ar-ge ve yüksek teknoloji yatırımları ile gerçekleşebilir."

Fuar ve Etkinlikler

Doğal boyama ürünlerimizi hazırladığımız son katalogdan keşfedin. Kataloğu temin etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Özen Mensucat'ın yeniliklerini dünya çapında gerçekleşen fuar ve etkinliklerden takip edebilirsiniz.

jpg
jpg

Doğanın Dokunuşuyla Daha İyi Kimya Çözümleri

Hammadde kaynaklarının sınırlı oluşu yenilenebilir doğal kaynakların varlığını yakın gelecekte daha önemli bir konu haline getiriyor. Bu nedenle, her geçen gün tekstilde sürdürülebilirlik, modern bilim ve çevrecilikle eşleşen uygulamalara...