Yenilikçi, çevreye duyarlı, insan sağlığını önemseyen öncü bir kumaş üretici olarak tekstil sektörüne yön veriyoruz. Özen Mensucat’ın ana felsefesini “İşimize olan sevgi ve saygımız” olarak tanımlıyoruz.

Ürünler

Her sezon modanın ihtiyaç duyduğu kaliteli kumaşları dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimize sunuyoruz. Dünya pazarına koleksiyon tasarımları ile bütünleşecek trend örgüler ve kumaşlar geliştiriyor, üretiyoruz.

Sürdürülebilirlik

Üretim politikalarımız arasında sürdürülebilir ürün ve üretimin önemi çok büyük olduğu için, yenilikçi yaklaşımlarımızı sorumlu üretim üzerine kurgulayarak geleceğe yatırım yapıyoruz. Çevre ile dost hammadde ve üretim süreçleri ile üretim yapıyor, geri gönüşüm ve kaynakların doğru kullanılması için işletmemizi geliştiriyoruz.

Be Pure Doğal Boyama

Özen olarak, sürdürülebilir üretim ve uygulamalar üretimdeki odak noktalarımızın en başında yer alıyor. Doğal boyama teknolojileri ile doğanın muhteşem renklerini doğaya zarar vermeden sürdürülebilir modanın kullanımına sunuyoruz.

"Sürdürülebilir üretimin devamlılığı inovasyon, ar-ge ve yüksek teknoloji yatırımları ile gerçekleşebilir."

Fuar ve Etkinlikler

Bu yıl da, her sene olduğu gibi yine tekstil profesyonellerinin buluşma noktaları olan global fuarlarda sizlerle buluşmayı bekliyoruz. 

Bize katılmak için fuar takvimimizi takip edin.

DOĞAL BOYAMA ürünlerimize ait yeni renkleri son kataloğumuzdan keşfedin. Kataloğu temin etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

jpg
jpg
jpg

THERMOLITE® EcoMade Teknolojisi ile Sıcak ve Çevre Dostu Bir Sonbahar/Kış Sezonu

Pek çok tüketici, hazır giyim sektörünün gezegen üzerindeki etkisinden endişe duyarken, üretici olarak bizler minimum etkiyi oluşturan çevre dostu üretim çözümlerini geliştiriyoruz. 

Doğa dostu üretim süreçlerinde doğal boyama, doğal elyaflar, yeşil kimya çözümleri ve geri dönüşümle sürdürülebilir moda için inovasyonlara devam ediyoruz. 

Bu inovasyonlardan biri de THERMOLITE® EcoMade Teknolojisi...

www.bestreplica.me www.luxurystrap.com www.addwatch.org