Yenilikçi, çevreye duyarlı, insan sağlığını önemseyen öncü bir kumaş üretici olarak tekstil sektörüne yön veriyoruz. Özen Mensucat’ın ana felsefesini “İşimize olan sevgi ve saygımız” olarak tanımlıyoruz.

Ürünler

Her sezon modanın ihtiyaç duyduğu kaliteli kumaşları dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimize sunuyoruz. Dünya pazarına koleksiyon tasarımları ile bütünleşecek trend örgüler ve kumaşlar geliştiriyor, üretiyoruz.

Sürdürülebilirlik

Üretim politikalarımız arasında sürdürülebilir ürün ve üretimin önemi çok büyük olduğu için, yenilikçi yaklaşımlarımızı sorumlu üretim üzerine kurgulayarak geleceğe yatırım yapıyoruz. Çevre ile dost hammadde ve üretim süreçleri ile üretim yapıyor, geri gönüşüm ve kaynakların doğru kullanılması için işletmemizi geliştiriyoruz.

Be Pure Doğal Boyama

Özen olarak, sürdürülebilir üretim ve uygulamalar üretimdeki odak noktalarımızın en başında yer alıyor. Doğal boyama teknolojileri ile doğanın muhteşem renklerini doğaya zarar vermeden sürdürülebilir modanın kullanımına sunuyoruz.

"Sürdürülebilir üretimin devamlılığı inovasyon, ar-ge ve yüksek teknoloji yatırımları ile gerçekleşebilir."

Fuar ve Etkinlikler

Doğal boyama ürünlerimizi hazırladığımız son katalogdan keşfedin. Kataloğu temin etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Özen Mensucat'ın yeniliklerini dünya çapında gerçekleşen fuar ve etkinliklerden takip edebilirsiniz.

jpg
jpg
jpg
jpg
jpg

Moda Sektörüne Sürdürülebilir, Kapalı Döngü, Benzersiz Çözüm

Trendler sürekli değişse de moda sektörünün değişimi bu hızdan çok uzakta. Sınırlı kaynak tüketiminin yanı sıra kullanılmayan tekstil ürünleri işlevsiz atıklar haline gelmeye devam ediyor. Üretim ve tüketimdeki genel eğilim israflı bir endüstriyi destekliyor.

Biz, Özen olarak, tüm bunların döngüsel bir ekonominin benimsenmesiyle, sürdürülebilir üretime yatırım yapılmasıyla ve atık giysilerin tekrar giysiye dönüştürülmesiyle ...

www.bestreplica.me www.luxurystrap.com www.addwatch.org