Eylül

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK İÇİN BİR PROJE: BE PURE!

"Be Pure!" tüketim, üretim ve şirket felsefemizi yansıtan sloganımızdır. Dünya ve doğayla tam bir uyum içinde üretmenin, tüketmenin ve yaşamanın mümkün olduğuna inanarak herkesi bu yaşam tarzına katılmaya davet ediyoruz.

SORUMLU TÜKETİM
SÜRDÜRÜLEBİLİR ÜRETİM
YENİ YATIRIMLAR

Kumaşlarımızı moda trendlerini takip eden bir inovasyon sistemi içinde yeniliyor ve geliştiriyoruz. Ürettiğimiz her kumaşta sürdürülebilir üretim hedeflerine doğru ilerliyor, tedarikçilerimizle sürdürülebilirliği odak noktası alarak işbirliği yapıyoruz. Sürdürülebilir bir üretim anlayışını benimserken, sadece çalışanlarımızın sağlığını önemsemiyor, aynı zamanda atık oranlarımı, kimyasal ve katkı maddelerinin kullanımını da olabildiğince azaltıyoruz.

Oeko-Tex Sertifikalı ürünlerimizle, sosyal ve çevresel sorumluluklarımızın bilinciyle üretim yapıyoruz. GOTS, Organik Pamuk, RCS ve GRS sertifikalı hammaddelere yatırım yapıyoruz. Bu anlayışla hayata geçirdiğimiz uygulamalar ISO 140001 Sertifikalı Çevre Yönetim Sistemi, kalite yönetimi için ISO 9011, sağlık ve güvenlik yönetimi için ISO 45001 belgeleri ile desteklenmektedir.
Doğadan ilham alan ve doğal malzemelerden elde edilen çevre için çok daha güvenli botanik boyalar kullanıyoruz. Botanik boyalar ipliğe daha iyi yapıştığı, ters yıkama uygulamasını azaltarak daha az su kullanımını desteklediği için sürdürülebilir üretim hedeflerimizi destekliyor. Tüketim sonrası geri dönüştürülmüş malzemelerden ve plastik şişelerden elde edilmiş geri dönüşüm ürünleri ile koleksiyonlarımızı geliştiriyoruz.

Ağustos

Aralık

Ekim

Kasım