Kişisel Verilerin Korunması

İşbu web sitesine giriş yaptığınızda ya da kullandığınızda, herhangi bir sınırlama veya kısıtlama olmaksızın aşağıda yer alan Kullanım Koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.


Bu web sitesinin tüm hakları ÖZEN MENSUCAT BOYA ve TERBİYE İŞLETMELERİ AŞ’ye aittir. Bu web sitesi, ana sayfadan giriş yapılabilecek sayfalar da dahil olmak üzere ÖZEN MENSUCAT BOYA ve TERBİYE İŞLETMELERİ AŞ tarafından yayımlanmakta ve korunmaktadır.
Bu site yalnızca kişisel kullanım içindir.Sitede yayınlanan veya web sitesi vasıtasıyla erişilebilen tüm metin, resim, görüntü, ses klibi, video, yazılım programı, bilgisayar kodu ve bunlarla sınırlı olmaksızın işbu web sitesinin tüm içeriği ÖZEN MENSUCAT BOYA ve TERBİYE İŞLETMELERİ AŞ’ye ve/veya ÖZEN MENSUCAT BOYA ve TERBİYE İŞLETMELERİ AŞ’ye lisans veren veya içerik sağlamaya yetkili kılınan taraflara aittir. Söz konusu içerik 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuata tâbidir.Sitede yer alan bilgiler, metinler, görüntüler, işitsel öğeler ve videolar da dahil olmak üzere, bu siteden kopyalanan hiçbir materyal ticari veya kamusal amaçlarla yayınlanamaz, takas edilemez, kopyalanamaz, sair suretle çoğaltılamaz, işletilemez, dağıtılamaz, pazarlanamaz, kiralanamaz, faydalanılamaz, değiştirilemez, satılamaz ya da iletilemez. İşbu Kullanım Koşulları’nda belirtilen hükümlere uyulduğu sürece ÖZEN MENSUCAT BOYA ve TERBİYE İŞLETMELERİ AŞ web sitesi ziyaretçilerine, münhasır olmayan, devredilemeyen, sınırlı olarak giriş yapma, görüntüleme ve siteyi kullanma hakkı vermektedir.


İşbu web sitesini kullanmakla IP adresinizin, trafik bilgilerinizin ve web sitesi aracılığıyla ÖZEN MENSUCAT BOYA ve TERBİYE İŞLETMELERİ AŞ ile paylaştığınız tüm kişisel verilerinizin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve alt mevzuatı çerçevesinde ÖZEN MENSUCAT BOYA ve TERBİYE İŞLETMELERİ AŞ tarafından temel hak ve özgürlüklerinize zarar vermemek kaydıyla işleneceğini, yurt içi ve yurt dışına aktarılacağını kabul etmiş ve bu işleme faaliyetlerine özgür istek ve açık rızanız ile onay vermiş sayılırsınız. Ana sayfadan giriş yapılan alt sitelerin kullanım koşullarından ÖZEN MENSUCAT BOYA ve TERBİYE İŞLETMELERİ AŞ sorumlu değildir. Herhangi bir alt siteye giriş yaptığınızda, bahsedilen sitenin kendine özgü kullanım koşulları olabileceğini göz önüne alınız. Web sitemizden reklam, banner ve sair yollarla geçilen diğer web sitelerinin kullanım koşulları, etik ilkeleri, gizlilik politikaları ile bu sitelerde oluşabilecek maddi veya manevi zarar ve kayıplardan ÖZEN MENSUCAT BOYA ve TERBİYE İŞLETMELERİ AŞ sorumlu değildir.


ÖZEN MENSUCAT BOYA ve TERBİYE İŞLETMELERİ AŞ her zaman işbu Kullanım Koşulları’nda değişiklik yapabilir. Bu değişiklikler, yeni Kullanım Koşulları’nın web sitesinde yayınlanmaya başlamasıyla birlikte derhal geçerlilik kazanır.
İşbu Kullanım Koşulları ile ilgili soru, talimat, öneri ve şikayetleriniz için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.