Gizlilik Politikası

ÖZEN MENSUCAT BOYA ve TERBİYE İŞLETMELERİ AŞ bu web sitesi aracılığıyla paylaşmış olduğunuz bilgilerin gizliliğini korumak amacıyla aşağıdaki temel kuralları Gizlilik Politikası olarak benimsemektedir.


Web sitesi üzerinden ÖZEN MENSUCAT BOYA ve TERBİYE İŞLETMELERİ AŞ ile paylaşılan bilgilerin güvenliği açısından ÖZEN MENSUCAT BOYA ve TERBİYE İŞLETMELERİ AŞ, gerekli güvenlik önlemlerini almakta, sistem ve internet altyapısını güvenilir seviyede tutmaktadır.
ÖZEN MENSUCAT BOYA ve TERBİYE İŞLETMELERİ AŞ kullanım ve sair yollarla web sitesi üzerinden tarafınızca paylaşılan kişisel verilerinizi ve trafik bilgilerinizi, güvenliğiniz ve ÖZEN MENSUCAT BOYA ve TERBİYE İŞLETMELERİ AŞ’nin yasalar karşısındaki yükümlülüklerini ifa etmek amacıyla, örnek olarak sayılmak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere suçla mücadele, devlet ve kamu güvenliğinin tehdidi ve benzeri durumlarda yasal olarak bu bilgileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum ve kuruluşları ile gerekli yetkiler ve yasal düzenlemeler çerçevesinde paylaşabilir. ÖZEN MENSUCAT BOYA ve TERBİYE İŞLETMELERİ AŞ söz konusu bilgileri, web sitesi kullanıcılarının onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece iş amacı dışında herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır.


Web sitesi ana sayfasından giriş yapılan alt sitelerin ve link verilen diğer web sitelerinin kullanım koşullarından ÖZEN MENSUCAT BOYA ve TERBİYE İŞLETMELERİ AŞ sorumlu değildir. Herhangi bir alt siteye giriş yaptığınızda, bahsedilen sitenin kendine özgü gizlilik politikası olabileceğini göz önüne alınız. ÖZEN MENSUCAT BOYA ve TERBİYE İŞLETMELERİ AŞ web sitesinden reklam, banner ve sair yollarla geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik politikaları ile bu sitelerde oluşabilecek maddi veya manevi zarar ve kayıplardan ÖZEN MENSUCAT BOYA ve TERBİYE İŞLETMELERİ AŞ sorumlu değildir.


ÖZEN MENSUCAT BOYA ve TERBİYE İŞLETMELERİ AŞ her zaman Gizlilik Politikası’nda değişiklik yapabilir. Bu değişiklikler, yeni Gizlilik Politikası’nın web sitesinde yayınlanmaya başlamasıyla birlikte derhal geçerlilik kazanır.
İşbu Gizlilik Politikamız ile ilgili soru, talimat, öneri ve şikayetleriniz için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

www.bestreplica.me www.luxurystrap.com www.addwatch.org